Σκιάθος-Αγία Παρασκευή 3-2

Νίκη 3-2 για τη Σκιάθο στην έδρα της κόντρα στην Αγία Παρασκευή. Η βολιώτικη ομάδα προηγήθηκε με τον Στέλιο Μαλακασιώτη στο 25ο λεπτό, αλλά οι νησιώτες είχαν την απάντηση και μάλιστα διπλή. Αρχικά ο Νίκος Μιαρίτης ισοφάρισε στο 32' και ο Σκέμπι με ωραίο πλασέ έκανε το 2-1 στο 37ο λεπτό. Το 3-1 και πάλι από τον Σκέμπι με σουτ εκτός μεγάλης περιοχής στο 7ο λεπτό του δευτέρου μέρους, ενώ η Αγία Παρασκευή μείωσε στο τελικό 3-2 με κεφαλιά του Παντελόγλου στο 70ό. Ο Σκέμπι είχε κόρνερ που χτύπησε στη ρίζα του κάθετου δοκαριού στο 40'.

Σκιάθος: Καρασαΐνης, Κανταράκιας, Δ. Μιαρίτης, Γκίνης, Ελ. Πρίφτι, Κουτσογιάννης (85' λ.τρ. Σταμέλος), Ν. Μιαρίτης, Καλλιακούδας (46' λ.τρ. Ζάνης), Σκέμπι, Αραμπατζής, Γκάγκας (75' Τσάγγαρης).
Αγία Παρασκευή: Μπράνος, Π. Μαγγασιανός (80' Βλαχόπουλος), Αγραφιώτης, Βαν ντε Γουίχε, Παντελόγλου, Μουλιός, Βούκουτος, Ζάχαρης (65' Τσαντόπουλος), Γάκιας (65' Μαρμαρινός), Μαλακασιώτης, Ν. Μαγγασιανός.