ΕΜΑ-Άθλος 1-0

Η Ένωση Μικροθηβών Αϊδινίου κέρδισε 1-0 τον Άθλο κι έφθασε στους 23 βαθμούς. Σκόρερ για την ομάδα του Χρήστου Αναγνώστου ο νεαρός Βασίλης Ρεφουγιάτι στο 73ο λεπτό με πλασέ. Ο ίδιος παίκτης είχε δοκάρι στο 80ό και αρκετές χαμένες ευκαιρίες, στο πρώτο ημίχρονο βρέθηκε σε θέση για γκολ αλλά αντί να σουτάρει προτίμησε να δώσει πάσα, στο 60' είχε άστοχο σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής. Καλή ευκαιρία επίσης στο 51ο λεπτό με κεφαλιά του Καρατζόγλου που πέρασε ελάχιστα άουτ. Μετά τον αγώνα, η ομάδα της ΕΜΑ έκοψε τη βασιλόπιτα και τυχερός στάθηκε, βρίσκοντας το φλουρί, ο Θεοδόσης Βαλκανιώτης.

Ένωση Μικροθηβών Αϊδινίου: Ζαγκαβιέρος, Παπανίκος, Μάμο, Θ. Βαλκανιώτης, Πορταρίτης, Σκοτεινός, Ζιούλης (50' Καρατζόγλου), Παπαδάκης (70' Ρομάριο), Ρεφουγιάτι, Λανάι, Γ. Βέτσικας (46' Αναγνώστου)
Άθλος: Γιαννακός, Τσεκρέζης, Δημόπουλος, Μπιρμπίλης, Κουτρογιάννης, Κοντοβάς, Φωτιάδης, Δήμας, Νικολάου (75' Κομπούρας), Μπαζής (70' Νικογιάννης), Ξηροκώστας (60' Φάτσης).