Iωλκός-ΑΕ 2002 1-2

Εκτός έδρας νίκη για την ΑΕ 2002 στο γήπεδό της! Η ομάδα των Καλών Νερών επιβλήθηκε 1-2 της Ιωλκού στο γήπεδο της Γατζέας. Ο Φιλίππου στο 70ό λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Κώστα Μπέα και στο 75' η ισοφάριση με εύστοχο πέναλτι του Ισά. Οι τυπικά φιλοξενούμενοι πήραν το τρίποντο χάρη σε τέρμα του Πολυχρόνου δύο λεπτά πριν τη λήξη. Για την Ιωλκό, κεφαλιάτου Ντίκα απέκρουσε πο Μητράκος και εν συνεχεία η μπάλα βρήκε στο δοκάρι, ενώ καλές ευκαιρίες έχασαν οι Ντίκας και Κόκκαλης.

Ιωλκός: Πρωτούλης, Τόντα, Γουλιώτης, Μαυρομμάτης, Πέργαντος, Γαλιούρας, Ισά, Συμεωνίδης (46' Κόκκαλης), Ρουμπάτης (80' Παναγιωτόπουλος), Αποστολόπουλος (59' Βέρμπης), Ντίκας.
ΑΕ 2002: Μητράκος, Δήμου, Μπικοράρος, Τσεργής, Σταθόπουλος, Βέργος, Σφέτσος (60' Φιλίππου), Στουμποβίκος (60' Κουλοχέρης), Πολυχρόνου, Μπένκα (80' Παρίσης), Τζοβάρας.