Σκιάθος-Πηλέας 5-0

Πρώτη νίκη στη σεζόν για τη Σκιάθο με εντυπωσιακό τρόπο καθώς οι νησιώτες σημείωσαν πέντε γκολ απέναντι στον Πηλέα. Τα δύο του πρώτου ημιχρόνου ήταν υπόθεση των αδερφών Μιαρίτη, στο 12ο ο Δημήτρης το 1-0 και στο 28ο ο Νίκος με κεφαλιά το 2-0. Στην επανάληψη, ο Μυστάκου ανέβασε το δείκτη του σκορ στο ξεκίνημα και μετά ανέλαβε δράση ο Σκέμπι με τέρματα στο 60ό και 75ό λεπτό. Μετά το 3-0, έχασε δύο καλές ευκαιρίες ο Πηλέας.

Σκιάθος: Νικολαΐδης, Τουρναβίτης, Δ. Μιαρίτης, Δ. Γιαουράκης, Καμπουρέλης, Μπρέγκου (65' Πρίφτι), Μυστάκου, Βεργίνης, Σαρρής; (70' Σταμέλος), Σκέμπι, Ν. Μιαρίτης (65' Φερετζέλης).
Πηλέας: Παγώνης, Ρέππας, Δημουλάς (75' Τσακίρης), Αλβανόπουλος (55' Στύλας), Σουλιώτης, Βαΐτσης, Κατσικαδάμος, Μπραχιμάι, Ταφίλης (46' Δ. Μπρισμπέος), Καμπέρης, Θάνος.