Ελευθεριακός-Παγασητικός 0-2

Επέστρεψε στις επιτυχίες ο Παγασητικός που κέρδισε εκτός έδρας τον Ελευθεριακό με 0-2. Ο Θεοδώρου πέτυχε και τα δύο τέρματα για το σύλλογο των Αλυκών. Το πρώτο στο 13ο λεπτό με βολ πλανέ εκτός μεγάλης περιοχής και το δεύτερο στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με σουτ. Οι φιλοξενούμενοι του Γιώργου Καραμίχαλου έχασαν αρκετές ευκαιρίες να "καθρίσουν" το ματς ειδικά στο πρώτο δεκάλεπτο είχαν τέσσερις καλές στιγμές στα αντίπαλα καρέ, ενώ ο Ελευθεριακός έπαιξε με παίκτη λιγότερο στο τελευταίο εικοσάλεπτο λόγω αποβολής.

Η σύνθεση του Παγασητικού: Κλεάνθης, Στρούγγης, Δόσας, Μακρυγιάννης, Καράνταγλης (65' Στ. Δημόπουλος), Μπερτζέμης, Καρανικολάου, Λάιος, Θεοδώρου, Μπ. Δημόπουλος (46' Σίμος), Τσαντίλας (46' Σεμιλιέτοφ).