Νίκη Βόλου - Λεβαδειακός 0-1 (τελικό)

Η Νίκη Βόλου υποδέχεται τον Λεβαδειακό στο Πανθεσσαλικό σε φιλικό παιχνίδι, το πρώτο του Παναγιώτη Τζαναβάρα στον πάγκο και το magnesiasports σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης.

Χωρίς Λάουξ και Ίβενς η Νίκη Βόλου, αλλά και χωρίς τους διεθνείς της με την Εθνική Ελπίδων, Γιαννιτσάνη, Αργύρη, Παπουτσογιαννόπουλο και Μουζακίτη

Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

10' Συμπληρώθηκαν δέκα λεπτά στο παιχνίδι στο Πανθεσσαλικό, χωρίς φάσεις από τις δυο ομάδες

17' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νικλητσιώτη αναγκάζει τον Σηφάκη να διώξει δύσκολα σε κόρνερ

19' ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπορνταγκαράι τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

10' Κίτρινη στον Κοτσαρίδη

22' Ο Ταϊρης μπλοκάρει εύκολα σουτ του Κονέ

27' Κεφαλιά του Τζιώρα καταλήγει στα χέρια του Σηφάκη

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου ημιχρόνου

38' Κίτρινη για τον Κώτσιο για σκληρό μαρκάρισμα στον Ροτζέριο

41' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νικλητσιώτη, η μπάλα βρήκε στους αμυντικούς και κατέληξε κόρνερ

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

B' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

46' Αλλαγή για τη Νίκη. Στη θέση του Κοτσαρίδη ο Μέτσε

46' Παιρνούν στο παιχνίδι οι Τομάς, Πρόγιτς και Σότελο για τον Λεβαδειακό

47' Σουτ του Κυζιρίδη άουτ

60' Αλλαγές για τη Νίκη. Σκούρτης, Αργυρίου και Κανταρτζής περνούν στο ματς στις θέσεις των Νικλητσιώτη, Μαρινάκη, Καρασαλίδη

60' Αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Σηφάκη ο Στρατηλάτης, περνά στο παιχνίδι και ο Μιλοσαβλιεφ

63' Σουτ στην κίνηση του Σότελο έφυγε δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ταϊρη

65' Αλλαγή για τη Νίκη. Εκτός ο Ταϊρης, μέσα ο Ταμπάκης

68' Σουτ του Σκούρτη μπλοκάρει ο Στρατηλάτης

72' Αλλαγές για τον Λεβαδειακό, περνούν στο ματς Σκέμπι και Γιακουμάκης

73' Αλλαγή για τη Νίκη. Στη θέση του Τζιώρα, ο Κορέτα

75' ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό. Ο Γιακουμάκης με κεφαλιά κάνει το 0-1 για τους φιλοξενούμενους

77' Αλλαγή για τη Νίκη. Στη θέση του Σταμπολζίεφ, ο Σωτηράκος

80' Αλλαγή για τη Νίκη. Μπαίνει ο Αναστασόπουλος

90' Σουτ του Σκέμπι μπλοκάρει ο Ταμπάκης