noodles volos banner

Όλοι οι κολυμβητές της Νίκης που κατέκτησαν μετάλλια στο πανελλήνιο

Κοντοβάς και Τσαλούχου ήταν δύο από τους κολυμβητές της Νίκης που πήραν μετάλλια Κοντοβάς και Τσαλούχου ήταν δύο από τους κολυμβητές της Νίκης που πήραν μετάλλια

Σάρωσε η Νίκη Βόλου στα μετάλλια στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παμπαίδων-Παγκορασίδων Α’, Β’ κι αυτό της επέτρεψε να πάρει την πρωτιά στ’ αγόρια και στο σύνολο.

Αναλυτικά οι μικροί κολυμβητές της Νίκης που ανέβηκαν στο βάθρο των αγώνων ανά ημέρα :

Πέμπτη

Μαρίνα Χατζηεφραιμίδου 2η στα 400μ. Μικτή Ατομική Παγκορασίδων Β’, με χρόνο 5:21.16 Μαρία Χατζηεφραιμίδου 1η 400μ. Μικτή Ατομική Παγκορασίδων Α’ με χρόνο 5:08.09

Αλέξανδρος Μιαρίτης 1ος στα 400μ. Μικτή Ατομική Παμπαίδων Α’, με χρόνο 4:47.98

Χαρούλα Τσαλούχου 1η στα 800μ. ελεύθερο Παγκορασίδων Β’, με χρόνο 9:36.55

 Ιωάννης Κοντοβάς 1ος στα 1.500μ. ελεύθερο Παμπαίδων Α’, με χρόνο 16:29.69

Παρασκευή

Βασιλοπούλου Βασιλική 3η στα 50μ. ελεύθερο Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 01:00.55

Μεριστούδη Βάια 3η στα 200μ. ύπτιο Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 02:26.30

Γκέκας Λάζαρος 2ος στα 200μ. ύπτιο Παμπαίδων Β’, με χρόνο 02:18.38

Κοντοβάς, Αναστασάκης, Αγιώτης, Μιαρίτης 2οι στα 4Χ100 ελεύθερο παμπαίδων Α’, με χρόνο 3.55. 68

Τσαλούχου, Αράμπογλου, Χατζηεφραιμίδου Μαρίνα, Ακριβούση 3ες στα4Χ100 ελεύθερο Παγκορασίδων Α’

Σάββατο

Γκέκας Λάζαρος 1ος στα 50μ Παμπαίδων Β’, με χρόνο 00.30.20

Βασιλοπούλου Βασιλική 2η στα 50μ. ελεύθερο Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 00.27.91

Χατζηεφραιμίδου Μαρίνα 1η στα 200μ. πεταλούδα Παγκορασίδων Β’, με χρόνο 2.26.34

Χατζηεφραιμίδου Μαρία 2η στα 200μ. πεταλούδα Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 2.22.37

Τσαλούχου Χαρά 1η στα 400μ. ελεύθερο παγκορασίδων Β’, με χρόνο 4.32.99

Κοντοβάς Γιάννης 2ος 400μ. ελεύθερο Παμπαίδων Α’, με χρόνο 4.09.67

Βασιλοπούλου, Χατζηεφραιμίδου Στ., Κοττά Στ., Χατζηεφραιμίδου Μαρία 2ες  στα 4Χ200 ελεύθερο Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 09.04.08

Μιαρίτης, Αναστασάκης, Ιωαννίδης, Κοντοβάς 2οι στα 4Χ200 Παμπαίδων Α’, με χρόνο 08.30.37’

Κυριακή

Γιάννης Κοντοβάς 2ος  στα 200μ. ελεύθερο Παμπαίδων Α’, με χρόνο 2.00.13

Τσαλούχου Χαρά 1η στα 200μ. ελεύθερο Παγκορασίδων Β’, με χρόνο 2.10.38

Γκέκας Λάζαρος 1ος στα 100μ. πεταλούδα Παμπαίδων Β’, με χρόνο 1.01.03

Μαρίνα Χατζηεφραιμίδου 1η στα 100μ. πεταλούδα Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 1.07.61

Μιαρίτης Αλέξανδρος 3ος στα 200μ. μικτή ατομική Παμαίδων Α’, με χρόνο 2.17.79

Μαρία Χατζηεφραιμίδου 2η στα 200μ. μικτή ατομική Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 2.26.60

Αναστασάκης, Αγιώτης, Κοντοβάς, Μιαρίτης 2οι στα 4Χ100 μικρή ομαδική Παμπαίδων Α’, με χρόνο 04.18.70

Ακριβούση, Αράμπογλου, Χατζηεφραιμίδου Μαρίνα, Τσαλούχου 3ες στα 4x100μ μικτή ομαδική Παγκορασίδων Β’, με χρόνο 04.51.89

Μεριστούδη, Γκάγκα, Μαρία Χατζηεφραιμίδου, Βασιλοπούλου 3ες στα 4x100μ μικτή ομαδική Παγκορασίδων Α’, με χρόνο 04:41.90

 

10/07/2017 00:01