noodles volos banner

33 μετάλλια ο Ν.Ο.Β.-Α. στους χειμερινούς προαγωνιστικών κατηγοριών

Στους χειμερινούς αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών στην Περιφέρεια Θεσσαλίας συμμετείχε ο Ν.Ο.Β.-Α. με 42 αθλητές και  αθλήτριες που κατέκτησαν 33 μετάλλια.

Αναλυτικότερα οι επιτυχίες:

ΑΤΟΜΙΚΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

ΚΑΡΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ 1η 200m ΥΠΤΙΟ, 3η 100m ΥΠΤΙΟ

ΟΥΡΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2η 200m Μ.Α., 2η 400m Μ.Α., 3η 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2η 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2η 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΓΩΝΗ ΛΙΑΝΑ 3η 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ

ΒΑΪΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 3η 50m ΥΠΤΙΟ, 3η 200m ΥΠΤΙΟ

ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ

ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2ος 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2ος 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΑΣΑΝΔΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ος 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ος 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2ος 200m M.A.

ΤΣΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ος 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΝΙΚΑΚΗ ΖΩΗ 1η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2η 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΔΡΟΛΙΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ος 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΟΜΑΔΙΚΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

4x100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 2η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ (ΠΑΓΩΝΗ ΛΙΑΝΑ,ΚΑΡΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ,ΟΥΡΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ)

4x100m Μ.Ο. 2η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ (ΚΑΡΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΟΥΡΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΠΑΓΩΝΗ ΛΙΑΝΑ)

ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ

4x100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 3η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ (ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ, ΚΑΣΑΝΔΡΙΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΑΓΑΘΟ ΚΥΡΙΑΖΗ, ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ)

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

4x100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 1η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ (ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΤΣΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟ, ΚΑΤΟΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗ, ΛΑΘΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ)

4x50m Μ.Ο. 2η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ (ΚΑΤΟΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗ, ΤΑΚΤΙΚΟ ΑΓΓΕΛΟ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΛΑΘΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

4x50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 1η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ (ΝΙΚΑΚΗ ΖΩΗ, ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΑΜΠΡΟΥΚ ΜΑΡΙΕΜ, ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ)

4x50m Μ.Ο. 1η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ (ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΝΙΚΑΚΗ ΖΩΗ, ΠΑΓΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)

ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

4x50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 2η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ (ΖΕΜΠΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ, ΜΠΑΣΕΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΣΚΡΑΠΑΛΛΙ ΑΓΓΕΛΟ, ΣΔΡΟΛΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗ)

4x50m Μ.Ο. 2η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ (ΖΕΜΠΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ, ΤΟΥΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΗ, ΣΔΡΟΛΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗ, ΜΠΑΣΕΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ)

 Συμμετείχαν και οι παρακάτω αθλητές-τριες, πραγματοποιώντας πολύ καλές εμφανίσεις, βελτιώνοντας παράλληλα και τους προσωπικούς τους χρόνους:

ΝΤΟΒΑ ΜΕΛΙΝΑ, ΣΑΚΑΡΙΚΟΥ ΕΦΗ, ΠΑΣΑ ΤΖΕΜΑΛ, ΖΕΜΠΙΛΑ ΜΑΡΙΝΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, ΤΙΛΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΓΑΘΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΙΜΗΣ, ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΒΟΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΝΙΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΠΙΣΠΑ ΝΙΝΕΤΤΑ, ΧΑΔΙΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΑΜΠΡΟΥΚ ΜΑΡΙΕΜ, ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΝΑΓΙΑ, ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΑΣΟΣ, ΜΠΑΣΕΚΗΣ ΑΛΕΞ., ΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΚΡΑΠΑΛΛΙ ΑΓΓΕΛΟΣ.

Τα θερμά συγχαρητήρια στους κολυμβητές-τριες , προπονητές και εφορεία κολύμβησης εκφράζουν ο πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. του συλλόγου.

 

 

09/03/2017 11:15