Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου (live)

Δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι για τον Ολυμπιακό Βόλου στον Εύοσμο κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα για την 4η αγωνιστική της Football League. Μετά την πρώτη τους νίκη στο πρωτάθλημα επί του Απόλλωνα 1926, ο Νίκος Παντέλης και οι παίκτες του αναζητούν μια θετική συνέχεια και θέλουν τη νίκη για να καλύψουν το χαμένο έδαφος από τα δυο πρώτα χαμένα ματς.

Το magnesiasports σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης.

A' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Πέρασε το πρώτο δεκάλεπτο χωρίς φάσεις και με παιχνίδι κέντρου περισσότερο από τις δυο ομάδες

Στο 18ο λεπτό βρισκόμαστε στο παιχνίδι, αλλά δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο

25' Βαρετό παιχνίδι χωρίς καμία ουσιαστικά ευκαιρία και χωρίς ρυθμό στον Εύοσμο...

26' Μακρινό σουτ του Γεωργιάδη περνάει αρκετά μέτρα άουτ από την εστία του Κασμερίδη

28' Δυνατό σουτ του Πινάρες απέκρουσε ο Βοσνιάδης

28' Σουτ του Μπιτάνγκ από πλάγια θέση καταλήγει άουτ

31' Σουτ του Πινάρες, με διπλή προσπάθεια μαζεύει ο Βοσνιάδης

35' Κίτρινη κάρτα στον Μέζα

38' Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

48' ΓΚΟΛ για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Κρυστάλλης με κεφαλιά μετά από σέντρα του Καρακατσάνη, κάνει το 1-0 για τους γηπεδούχους

57' Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Χατζηλιάδης στη θέση του Τριανταφυλλίδη

59' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Στη θέση του Μέζα περνά ο Διαμαντόπουλος

60' Σουτ του Μπιτάνγκ εντελώς άστοχο

70' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Στη θέση του Κεσίδη, ο Θέος

72' Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Στη θέση του Κρυστάλλη, ο Βούγιοβιτς

73' Κίτρινη κάρτα στον Καπία

75' ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ολυμπιακό. Ο Μπιτάνγκ ανατρέπεται και ο διαιτητής δίνει την εσχάτη των ποινών

76' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Ολυμπιακό! 1-1 με την εύστοχη εκτέλεση του Κούτσι!

81' Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Στη θέση του Παλάσκα, ο Σαμουηλίδης

83' Μακρινό σουτ του Πινάρες άουτ

85' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μπιτάνγκ εκτός γηπέδου, μπαίνει ο Χιντζίδης στη θέση του

86' Κίτρινη κάρτα στον Κούτσι

88' Πλασέ του Βελλίνη, η μπάλα στα χέρια του Κασμερίδη

89' Σουτ του Κούτσι, ο Βοσνιάδης μπλοκάρει

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων

93' Κίτρινη κάρτα στον Ζέρη