Διπλό με 0-2 της Α.Ε. Καραϊσκάκης επί του Τηλυκράτη

Συνεχίστηκε σήμερα Δευτέρα (20/2) το ματς ανάμεσα στον Τηλυκράτη και την Α.Ε. Καραϊσκάκης, που διεκόπη την Κυριακή στο 15ο λεπτό λόγω της καταρρακτώδους βροχής και του κακού αγωνιστικού χώρου. Οι Αρτινοί νικούσαν με 0-1 με γκολ του Γυφτοκώστα στο 4'. Στα εναπομείναντα λεπτά σήμερα πέτυχαν ακόμη ένα τέρμα με τον Μαζιώτη στο 55' και τελικά επικράτησαν με 0-2, ισοβαθμώντας με τη Νίκη Β. και τον Διαγόρα στους 39 βαθμούς.

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ: Καραγκούνης, Τσελάι, Καταγής, Πολυχρονάκης, Ιασωνίδης, Κοντογιάννης (65’ Γεωργάκης), Ορφανός, Κτενάς (55’ λ.τρ. Μπουρδούβαλης), Σιδέρης, Μακρυγιάννης, Παπαδόπουλος (67’ Καλογερής)

ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ: Ανδρούτσος, Παπανίκου, Λάμπρου, Αβραμίδης, Καραγιαννίδης, Κόλλινς (90’ Καψάλης), Χαρτσιάς, Νταντίδης, Γυφτοκώστας (75’ Γούλας), Μαζιώτης, Βελέτης.

Last modified onMonday, 20 February 2017 18:48