Φιλική ήττα για τον Ρήγα

Φιλική ήττα για τον Ρήγα Φεραίο στο Βελεστίνο από την Πύδνα Κύτρους. Η ομάδα του Λάκη Μπακάλη ηττήθηκε με 3-1, με την εμφάνιση της να μην είναι η αναμενόμενη στο πρώτο μέρος. Από το πρώτο 45λεπτο βρέθηκε να χάνει με 3-0, ενώ το γκολ της τιμής για τους Βελεστινλιώτες πέτυχε ο Γάρος στο 81’. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Λάκη Μπακάλη έδειξε σαφώς καλύτερη, ωστόσο και πάλι παρουσίασε χτυπητές αδυναμίες... Για τη φιλοξενούμενη ομάδα τα γκολ που έβαλε όλα στο πρώτο ημίχρονο, πέτυχαν οι Τσιούνης, Μακράκης και Παυλίδης.

Ρήγας Φεραίος: Χατζηαθανασίου, Αλεξίου, Γκάγκας, Τσουμπέκος, Σπαθής, Πέτσης, Μιαρίτης Ν., Γεωργαντζής, Τσίπης, Γουτούλης, Γούτσιος
Στο δεύτερο αγωνίστηκαν και οι: Κεφαλάς, Γάρος, Αποστολίδης, Μιαρίτης Δ., Κουσκουρίδας.

Last modified onFriday, 14 August 2015 21:03