Πηλέας-Κένταυρος Ν.Π. 4-2

Νίκη με 4-2 για τον Πηλέα κόντρα στο μαχητικό Κένταυρο Πηλίου. Οι φιλοξενούμενοι έχασαν δύο ευκαιρίες με τους Παπαμαρκάκη και Σέτι να πα΄ρουν προβάδισμα, όμως ο Πηλέας έκανε το 1-0 στο 12ο λεπτό με τον Κώστα Μπρισμπέο. Πέντε λεπτά αργότερα ο Χατζησταμάτης ζευγάρωσε τα τέρματα της ομάδας του Σούλη Κατσικαδάμου. Στο 50' ο Παπαμαρκάκης μείωσε, στο 68' ο Κ. Μπρισμπέος βρήκε δίχτυα και πάλι, για να κάνει ο Πανούλας στο 71' το 3-2. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε με γκολ του Ματθαίου στο 75'.

Πηλέας: Φήυγας, Καζάκης, Χόνδρος, Χατζησταμάτης, Αλβανόπουλος, Δημητρίου, Κατσικαδάμος, Αγγέλης, Κ. Μπρισμπέος (68' Ματθαίου), Θάνος (68' Μπραχιμάι), Ίτσιος (75' Ζουλένκο).
Πότσκα, Εκταρίδης, Λιάτζουρας, Πάπος, Γώγος Β., Βαρσαμάς, Πανάρετος (60' Πανούλας), Ντένις Σέτι (80' Παπαδημητρίου), Ανδρέου (46' Μητρόπουλος), Παπαμαρκάκης, Μπογδανίδης.