Αγία Παρασκευή-Ιωλκός 5-0

Εύκολη νίκη που συνοδεύτηκε από πολύ καλή εμφάνιση πέτυχε η Αγία Παρασκευή στο γήπεδό της, με σκοιρ 5-0 κόντρα στην ουραγό Ιωλκό. Το 1-0 έγινε με κεφαλιά του Βούκουτου, μετά εκτέλεση κόρνερ του Αγραφιώτη (27') και λίγο αργότερα (34') ο Μαλακασιώτης σημάδεψε το δοκάρι σε πλασέ από πολύ κοντά. Οι γηπεδούχοι πέτυχαν γρήγορα στο β' ημίχρονο δύο γκολ: το 2-0  με πλασέ του Μαλακασιώτη στο 48' και το 3-0 δύο λεπτά αργότερα με πλασέ του Ν. Μαγγασιανού. Τα άλλα γκολ από τον Μαρμαρινό στο 64' και τον Σταματίου στο 76'. Για την Ιωλκό, ο Τόντα θα μπορούσε να πετύχει το γκολ της τιμής στο φινάλε αλλά σούταρε άουτ.

Αγία Παρασκευή: Μπράνος, Π. Μαγγασιανός, Αγραφιώτης, Βαν Ντε Γουίχε, Παντελόγλου, Ζάχαρης (65' Σαμαράς), Μαλακασιώτης, Μουλιός (65' Σταματίου), Βούκουτος, Μαρμαρινός (70' Παπουτσής), Ν. Μαγγασιανός.
Ιωλκός: Πρωτούλης, Τόντα, Φέζο, Στρούγγης, Μαυρομμάτης (55' Συμεωνίδης), Καζδαρίδης, Δημητρίου, Βέρμπης (65' Περεντίδης), Λούμπαρδος, Κολτσίδας (30' λ.τρ. Πρέτζας), Τσιμπανάκος.