Παγασητικός-Πηλέας 1-2

Τρίτη εκτός έδρας νίκη για τον Πηλέα, που κέρδισε 2-1 τον Παγασητικό και συνεχίζει να βρίσκεται μόνος δεύτερος στη Β' Τοπική. Το 0-1 σημείωσε ο Ηλίας Ματθαίου στο 70ό λεπτό, οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με κεφαλιά του Μάργαρη στο 78' και το τελικό 1-2 διαμορφώθηκε πέντε λεπτά αργότερα με τον Κώστα Μπρισμπέο, που βρήκε δίχτυα για ακόμη μία αγωνιστική. Λίγο πριν τη λήξη, ο Μάργαρης ζήτησε πέναλτι για ανατροπή από τον αντίπαλο γκολκίπερ και ο διαιτητής του έδειξε την κόκκινη κάρτα για έντονη διαμαρτυρία.
Παγασητικός: Κλεάνθης, Κωνσταντινίδης, Π. Δημόπουλος, Καράνταγλης, Σίμος, Τσιμούρτος, Σεμιλιέτοφ, Τσαντίλας, Μάργαρης, Μπερτζέμης, Στ.  Δημόπουλος (46' Δημητρόπουλος).
Πηλέας: Τριανταφύλλου, Καζάκης, Καναράς, Δημητρίου, Αλβανόπουλος, Θάνος (40' λ.τρ. Βαΐτσης), Κατσικαδάμος (80' Δεδούσης), Αγγέλης (82' Ζουλένκο), Κ. Μπρισμπέος, Ματθαίου, Μπραχιμάι.