Άνθιμος Γαζής-Αργοναύτες 2-1

Τρίτη συνεχόμενη νίκη για τον Άνθιμο Γαζή που έχει πάρει φόρα... Σήμερα η ομάδα του Παναγιώτη Κουρούπη επικράτησε 2-1 των Αργοναυτών με ανατροπή στο σκορ μιας και οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν νωρίς, στο 6ο λεπτό, με πλασέ του Γαρυφάλλου. Ο Κατσαρός ισοφάρισε στο 34' και δέκα λεπτά αργότερα, λίγο πριν βγει το ημίχρονο, ο Παλάσης έκανε το 2-1.
Για τον Άνθιμο Γαζή, ο Κουτσουνίδης είχε δοκάρι στο 72' και ο Θεοδώρου έχασε μεγάλη ευκαιρία στο 80' όταν έκανε ψηλοκρεμαστό πλασέ που έδιωξε πάνω στη γραμμή αντίπαλος αμυντικός. Για τους Αργοναύτες, δοκάρι σε φάουλ του Δαϊλιάνη στο 11ο λεπτό, ενώ στο 15' ο Κουφάκης από ευνοϊκή θέση, στο ύψος του πέναλτι, σούταρε ψηλά άουτ.

Άνθιμος Γαζής: Τσεπάνης, Πατρώνης, Κωστάκης, Κουτσουνίδης, Λάσκος, Καρασώτος, Τσιτσιρίκης (70' Σαμουρδάνης), Κουρτέσης (75' Ματής), Θεοδώρου, Παλάσης (60' Γκουντινάκος), Κατσαρός.
Αργοναύτες: Ροδίτης, Καλαμάς, Αλιάζ, Ρήγας, Ψαθάς, Κουφάκης, Χρ. Ζάρρας, Δημητρίου (21' λ.τρ. Καράγγελος), Βαγγ. Ζάρρας, Δαϊλιάνης, Γαρυφάλλου.