Τοξότης-Άνθιμος Γαζής 1-3

Τρίποντο με ανατροπή στο σκορ για τον Άνθιμο Γαζή. Ο Τοξότης προηγήθηκε στο 18ο λεπτό με τον Τσιατσιάνη, αλλά η ομάδα του Τσουκάλη πήρε προβάδισμα στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους με τον Τζουρβατζή, αφού ένα τέταρτο νωρίτερα ο Δανηλόπουλος είχε ισοφαρίσει. Το τελικό 1-3 για το νεανικό Άνθιμο Γαζή σημείωσε ο Φιλίππου στο 72ο λεπτό. Στα αξιοπερίεργο της αναμέτρησης για τον Τοξότη το γεγονός ότι στο 58ο λεπτό μπήκε αλλγή στον αγωνιστικό χώρο ο Πασπαλάρης που έπαιξε στην επίθεση αν και είναι τερματοφύλακας!

Τοξότης: Αϊδινής, Στύλας, Παπακυρίτσης (58' Πασπαλάρης), Δεληβασίλης, Ζαχαριάς, Χρονόπουλος, Παπακυριαζής (46' Γ. Βέτσικας), Μοσχίδης, Μάρκο (88' Μαρέδης), Παραδάκης, Τσιατσιάνης.
Άνθιμος Γαζής: Μούτος, Καρασιώτος (17' Τζουρβατζής), Κωστάκης, Αρχοντάκης, Ματής, Τζούμας, Κατσαρός, Φιλίππου (78' Σταματόπουλος), Θεοδώρου, Δημόπουλος (46' Νασιόπουλος), Δανηλόπουλος.