Αγχίαλος-Αίας 3-2

Η Αγχίαλος προηγήθηκε 3-0 στο ημίχρονο και παρά το γεγονός ότι ο Αίας μείωσε νωρίς στην επανάληψη, εν τέλει πήρε το σημαντικό τρίποντο με σκορ 3-2. Στο 5ο λεπτό από κάθετη πάσα του Καραγιώργου, ο Τσαρδακάς με πλασέ έκανε το 1-0, στο 15ο από φάουλ του Βέτσικα, ο Τσακόγιας το 2-0 και στο 44ο από ωραία ομαδική προσπάθεια, σπάσιμο της μπάλας από τον Καραγιώργο και σέντρα του Μαυρόπουλου, ο Τσαρδακάς σκόραρε με το κεφάλι. Η μείωση του σκορ στο 47' με πέναλτι του Κατσαβριά που υποδείχθηκε σε χέρι του Απ. Μπούτλα και το τελικό 3-2 στο 80' από τον Μπιρτσάι.

Αγχίαλος: Ρωμανός, Χ. Μπούτλας, Μαυρόπουλος, Απ. Μπούτλας, Μηδειάτης, Σίμος (55' Φούκης), Στατήρας (62' Λάζογλου), Βέτσικας, Τσαρδακάς, Τσακόγιας (80' Πύλος), Καραγιώργος.
Αίας: Λαγός, Μπούρας, Παπανικολόπουλος, Καλοδήμος, Μπιρτσάι, Μαλλιαρός (30’ Κουτσανίτης), Κωστούλας, Γαρυφάλλου (68’ Γρούνας), Χουλιαράς, Κωστούλας, Κατσαβριάς.