Θησέας-ΑΕ 2002 1-0

Δεύτερη σερί αγωνιστική που βρήκε δίχτυα ο ικανός σκόρερ Σπύρος Δανιλόπουλος Δεύτερη σερί αγωνιστική που βρήκε δίχτυα ο ικανός σκόρερ Σπύρος Δανιλόπουλος

Τέταρτη νίκη στο πρωτάθλημα για τον Θησέα που κατέβαλε με σκορ 1-0 την αντίσταση της ΑΕ 2002. Σκόρερ για την ομάδα του Αντώνη Μάνδαλου, που είχε την πλήρη υπεροχή στη σημερινή αναμέτρηση, ήταν ο Σπύρος Δανιλόπουλος στο 38ο λεπτό με σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή, βρίσκοντας δίχτυα για δεύτερη στη σειρά αγωνιστική. Πολλές χαμένες ευκαιρίες για τους “πράσινους” με κύριους εκφραστές τους Κόκκα, Δανιλόπουλο, Βαλωτή, ενώ για τους φιλοξενούμενους ο Πολυχρόνου έχασε καλή ευκαιρία λίγο πριν το γκολ και ο Τζοβάρας απείλησε στην επανάληψη με σουτ.
Θησέας: Κουτσιρίμπας, Καράτσαλος, Κατσιώτης, Μούτος, Ελευθερίου, Σούδης, Δανιλόπουλος, Λιάρος, Βαλωτής (80' Καψάλης), Κόκκας (85' Σ. Οικονόμου), Ρενάτο (68' Παπαϊωάννου).
ΑΕ 2002: Μητράκος, Δήμου, Μπικοράρος, Σφέτσιος (30' Φιλίππου), Σταθόπουλος, Βέργος, Κουλοχέρης (70' Μεϊντής), Στουμποβίκος (60' Τσιμπανογιάννης), Πολυχρόνου, Μπένκα, Τζοβάρας.