Έπεσε η αυλαία της σεζόν με νταμπλ για το Grecο grill

Το Greco grill έκανε το νταμπλ στο Ανεπίσημο για τη σεζόν 2014-15. Το Σάββατο επικράτησε 3-2 στον τελικό Κυπέλλου του Perfect 103,3 και έκανε δική του τη δεύτερη κούπα! Οι κυπελλούχοι βρέθηκαν πίσω στο σκορ με πέναλτι του Τζώτζου, ωστόσο με αντεπίθεση διαρκείας προηγήθηκαν 3-1 χάρη σε τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο από τους Γεωργούδη, Τζανετόπουλο και Τσουρέλη (με πέναλτι), ενώ η μείωση του σκορ έγινε στις καθυστερήσεις με τον Φαδάκη.
Στο ημίχρονο του τελικού, η επιτροπή του Ανεπίσημου έκανε τις βραβεύσεις και τις απονομές κυπέλλων στις τρεις πρώτες ομάδες του πρωταθλήματος. Έτσι, έπεσε η αυλαία για την αγωνιστική περίοδο 2014-15, με την ομάδα Greco grill να είναι η θριαμβεύτρια στις δύο διοργανώσεις.