noodles volos banner

Η κλήρωση για τον Ολυμπιακό Β. σε Α1 γυναικών και Κύπελλο

Η κλήρωση της Α1 Γυναικών-μεταξύ άλλων- πραγματοποιήθηκε σήμερα στο ξενοδοχείο Divani Caravel. Ο Ολυμπιακός Βόλου θα ξεκινήσει την περιπέτειά του στα μεγάλα σαλόνια με εκτός έδρας ματς στις 15 Οκτωβρίου με τον Παναθλητικό Συκεών. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική-15/10/2017
Νίκη Λευκ.-Εσπερίδες
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Π.
Παναθλητικός-Ολυμπιακός Βόλου
Πρωτέας-ΠΑΟΚ
Αθηναϊκός-Φάρος
Πανιώνιος-Δάφνη

2η αγωνιστική-22/10/2017
Ολυμπιακός Π.-Νίκη Λευκ.
Ολυμπιακός Βόλου-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Παναθλητικός
Φάρος-Πρωτέας
Δάφνη-Αθηναϊκός
Εσπερίδες-Πανιώνιος

3η αγωνιστική-29/10/2017
Νίκη Λευκ.-Ολυμπιακός Βόλου
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
Παναθλητικός-Φάρος
Πρωτέας-Δάφνη
Αθηναϊκός-Πανιώνιος
Εσπερίδες-Ολυμπιακός Π.

4η αγωνιστική-5/11/2017
ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκ.
Φάρος-Παναθηναϊκός
Δάφνη-Παναθλητικός
Πανιώνιος-Πρωτέας
Αθηναϊκός-Εσπερίδες
Ολυμπιακός Βόλου-Ολυμπιακός Π.

5η αγωνιστική-19/11/2017
Νίκη Λευκ.-Φάρος
Παναθηναϊκός-Δάφνη
Παναθλητικός-Πανιώνιος
Πρωτέας-Αθηναϊκός
Εσπερίδες-Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Π.- ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική-26/11/2017
Δάφνη-Νίκη Λευκ.
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
Αθηναϊκός-Παναθλητικός
Πρωτέας-Εσπερίδες
Φάρος-Ολυμπιακός Π.
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου

7η αγωνιστική-3/12/2017
Νίκη Λευκ.-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-Αθηναϊκός
Παναθλητικός-Πρωτέας
Εσπερίδες-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός Π.-Δάφνη
Ολυμπιακός Βόλου-Φάρος

8η αγωνιστική-10/12/2017
Αθηναϊκός-Νίκη Λευκ.
Πρωτέας-Παναθηναϊκός
Παναθλητικός-Εσπερίδες
Πανιώνιος-Ολυμπιακός Π.
Δάφνη-Ολυμπιακός Βόλου
Φάρος-ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική-17/12/2017
Νίκη Λευκ.-Πρωτέας
Παναθηναϊκός-Παναθλητικός
Εσπερίδες-Φάρος
Ολυμπιακός Π.-Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Δάφνη

10η αγωνιστική -7/1/2018
Παναθλητικός-Νίκη Λευκ.
Παναθηναϊκός-Εσπερίδες
Πρωτέας-Ολυμπιακός Π.
Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Δάφνη-Φάρος

11η αγωνιστική-14/1/2018
Νίκη Λευκ.-Παναθηναϊκός
Εσπερίδες-Δάφνη
Ολυμπιακός Π.-Παναθλητικός
Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας
ΠΑΟΚ-Αθηναϊκός
Φάρος-Πανιώνιος

12η αγωνιστική -21/1/2018
Εσπερίδες-Νίκη Λευκ.
Ολυμπιακός Π.- Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου -Παναθλητικός
ΠΑΟΚ-Πρωτέας
Φάρος-Αθηναϊκός
Δάφνη-Πανιώνιος

13η αγωνιστική - 28/1/2018
Νίκη Λευκ. - Ολυμπιακός Π.
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Παναθλητικός - ΠΑΟΚ
Πρωτέας - Φάρος
Αθηναϊκός - Δάφνη
Πανιώνιος - Εσπερίδες

14η αγωνιστική - 4/2/2018
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Λευκ.
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
Φάρος - Παναθλητικός
Δάφνη - Πρωτέας
Πανιώνιος - Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Π. - Εσπερίδες

15η αγωνιστική - 17/2/2018
Νίκη Λευκ. - ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός - Φάρος
Παναθλητικός - Δάφνη
Πρωτέας - Πανιώνιος
Εσπερίδες - Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Π. - Ολυμπιακός Βόλου

16η αγωνιστική - 25/2/2018
Φάρος - Νίκη Λευκ.
Δάφνη - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - Παναθλητικός
Αθηναϊκός - Πρωτέας
Ολυμπιακός Βόλου - Εσπερίδες
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Π.

17η αγωνιστική - 4/3/2018
Νίκη Λευκ. - Δάφνη
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Παναθλητικός - Αθηναϊκός
Εσπερίδες - Πρωτέας
Ολυμπιακός Π. - Φάρος
Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ

18η αγωνιστική - 11/3/2018
Πανιώνιος - Νίκη Λευκ.
Αθηναϊκός - Παναθηναϊκός
Πρωτέας - Παναθλητικός
ΠΑΟΚ - Εσπερίδες
Δάφνη - Ολυμπιακός Π.
Φάρος - Ολυμπιακός Βόλου

19η αγωνιστική - 18/3/2018
Νίκη Λευκ. - Αθηναϊκός
Παναθηναϊκός - Πρωτέας
Εσπερίδες - Παναθλητικός
Ολυμπιακός Π. - Πανιώνιος
Ολυμπιακός Βόλου - Δάφνη
ΠΑΟΚ - Φάρος

20η αγωνιστική - 1/4/2018
Πρωτέας - Νίκη Λευκ.
Παναθλητικός - Παναθηναϊκός
Φάρος - Εσπερίδες
Αθηναϊκός - Ολυμπιακός Π.
Πανιώνιος - Ολυμπιακός Βόλου
Δάφνη - ΠΑΟΚ

21η αγωνιστική - 22/4/2018
Νίκη Λευκ. - Παναθλητικός
Εσπερίδες - Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Π. - Πρωτέας
Ολυμπιακός Βόλου - Αθηναϊκός
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
Φάρος - Δάφνη

22η αγωνιστική - 29/4/2018
Παναθηναϊκός - Νίκη Λευκ.
Δάφνη - Εσπερίδες
Παναθλητικός - Ολυμπιακός Π.
Πρωτέας - Ολυμπιακός Βόλου
Αθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Πανιώνιος - Φάρος

Το Κύπελλο

Στο Κύπελλο ο Ολυμπιακός Βόλου θα αντιμετωπίσει αρχικά εντός έδρας στις 7 ή 8 Οκτωβρίου τον Παναθλητικό, ενώ, αν προκριθεί, θα παίξει στην έδρα του νικητή της αναμέτρησης Αθηναϊκός-Δάφνη. Αναλυτικά η κλήρωση του Κυπέλου έχει ως εξής:

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

---------------------------------

1η Αγωνιστική - Κυριακή 17/09/2017

01. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

02. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

03. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

04. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

06. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

2η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2017

13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α4

14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α2

 

3η Αγωνιστική - Κυριακή 01/10/2017

17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α5

18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

 

Α' Φάση - 2ος Όμιλος

---------------------------------

1η Αγωνιστική - Κυριακή 17/09/2017

07.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

08.ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

09.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

10.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

11.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2017

15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11

16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α8

3η Αγωνιστική - Κυριακή 01/10/2017

19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16

20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α7

Β' Φάση / Σάββατο 07 ή Κυριακή 08/10/2017

21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19 - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

22.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

24.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 - ΑΣ ΠΑΟΚ

25.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

26.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

27.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

28.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ' Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Σάββατο 22/12/2017

29.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α25

30.ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α23

31.ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α24

32.ΝΙΚΗΤΗΣ Α28 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α27

Δ' Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/Παρασκευή 23/03/2018

33. -

34. -

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018

35. Ηττημένος Α31 - Ηττημένος Α31

Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018

36. Νικητής Α31 - Νικητής Α32

21/08/2017 19:30