Το πρόγραμμα του Ανεπίσημου Τουρνουά μπάσκετ
- Published in Μπάσκετ
Το πρόγραμμα του Ανεπίσημου Τουρνουά μπάσκετ έχει ως εξής και στις δύο κατηγορίες:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/7 |
19.30 21.00 |
ΙΩΝΑΣ-ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ BOMBERS – DRAFTS |
Β Β |
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7 |
19.30 21.00 |
LIMBERTA – ARAMIS/REEF ΙΩΝΑΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ |
Β Β |
ΤΡΙΤΗ 11/7 |
19.30 21.00 |
ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ- BOMBERS DRAFTS - LIMBERTA |
Β Β |
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/7 |
19.30 21.00 |
ARAMIS/REEF - ΝΕΜΕΣΙΣ ΙΩΝΑΣ - BOMBERS |
Β Β |
ΠΕΜΠΤΗ 13/7 |
19.30 21.00 |
ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ - DRAFTS ΙΩΝΑΣ - LIMBERTA |
Β Β |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/7 |
19.30 21.00 |
BOMBERS - ARAMIS/REEF ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ - ΝΕΜΕΣΙΣ |
Β Β |
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/7 |
19.30 21.00 |
DRAFTS - ΝΕΜΕΣΙΣ ΙΩΝΑΣ - ARAMIS/REEF |
Β Β |
ΤΡΙΤΗ 18/7 |
19.30 21.00 |
ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ - LIMBERTA DRAFTS - ARAMIS/REEF |
Β Β |
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/7 |
19.30 21.00 |
BOMBERS – ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ - ARAMIS/REEF |
Β Β |
ΠΕΜΠΤΗ 20/7 |
19.30 21.00 |
LIMBERTA - ΝΕΜΕΣΙΣ |
Β |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/7 |
19.30 21.00 |
BOMBERS - LIMBERTA ΙΩΝΑΣ - DRAFTS |
Β Β |
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/7 |
19.30 21.00 |
2ος–7ος Β 3ος–6ος Γ |
Β Β |
ΤΡΙΤΗ 25/7 |
21.00 | 4ος–5ος Δ | Β |
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/7 |
19.30 21.00 |
1ος – ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΝΙΚΗΤΗΣ Γ – ΝΙΚΗΤΗΣ Δ |
Β Β |
ΠΕΜΠΤΗ 27/7 |
19.30 | ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ | Β |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/7 |
20.30 | ΤΕΛΙΚΟΣ | Β |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΠΙΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ | ΟΜΙΛΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΕΜΠΤΗ 6/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΑΠΕΝΤΑΡΟΙ-BOMBERS ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS-ΔΡΟΣΕΡΟΙ SAWVMENTES-COME BACK ΠΑΡΤΑΛΙΑ - ΑΓΕΤ |
Α Β Γ Δ |
Α Α Α B |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
CAFÉ LIFE - ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ ΑΡΗΣ - ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΤΡΕΝΟ ΤΕΑΜ – DRINK TEAM ROOKIES- ARAMIS/OYΖΕΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ |
Ε Ζ Η Θ |
Α Α Α B |
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΕΜΕΣΙΣ - DRILANDS ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ - RFC Δ.Π - ΥΔΡΟWARRIORS |
Δ Γ Β Α |
Α Α Α B |
ΤΡΙΤΗ 11/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΥΤΟΚΟΥ ΑΡΓΩ - ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ - ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ ΑΝΥΝΥΜΟΙ - PERIVOLOS |
Θ Η Ζ Ε |
Α Α Α B |
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
COME BACK - ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΓΕΤ - ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΔΡΟΣΕΡΟΙ – ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ BOMBERS – Δ.Π |
Γ Δ B A |
Α Α Α B |
ΠΕΜΠΤΗ 13/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ - ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ DRINK TEAM - ΑΡΓΩ ΆΡΑΜΙΣ/ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ - ΑΝΩΝΥΜΟΙ |
Ζ Η Θ Ε |
Α Α Α B |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS - RFC ΑΠΕΝΤΑΡΟΙ - ΥΔΡΟWARRIORS ΠΑΡΤΑΛΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ SAWVMENTES-DRILANDS |
Β Α Δ Γ |
Α Α Α B |
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
CAFÉ LIFE - PERIVOLOS ARAMIS/OYΖΕΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ ΤΡΕΝΟ ΤΕΑΜ - ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ ΑΡΗΣ - ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ |
Ε Θ Η Ζ |
Α Α Α B |
ΤΡΙΤΗ 18/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
BOMBERS – ΥΔΡΟWARRIORS ΔΡΟΣΕΡΟΙ - RFC COME BACK - DRILANDS ΑΓΕΤ - ΠΗΓΑΣΟΣ |
Α Β Γ Δ |
Α Α Α B |
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ-PERIVOLOS ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ - ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ DRINK TEAM - ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ ARAMIS/OYΖΕΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΥΤ |
Ε Ζ Η Θ |
Α Α Α B |
ΠΕΜΠΤΗ 20/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΠΑΡΤΑΛΙΑ - ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ SAWVMENTES- ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS – ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ ΑΠΕΝΤΑΡΟΙ – Δ.Π |
Δ Γ Β Α |
Α Α Α B |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ROOKIES - ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ ΤΡΕΝΟ ΤΕΑΜ - ΑΡΓΩ ΑΡΗΣ - ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ CAFE LIFE - ΑΝΩΝΥΜΟΙ |
Θ Η Ζ Ε |
Α Α Α B |
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
1ος Α – 2ος Β 1ος Β – 2ος Α 1ος Γ – 2ος Δ 1ος Δ – 2ος Γ |
Ι Κ Λ Μ |
Α Α Α B |
ΤΡΙΤΗ 25/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
1ος Ε – 2ος Ζ 1ος Ζ – 2ος Ε 1ος Η – 2ος Θ 1ος Θ – 2ος Η |
Ν Ξ Ο Π |
Α Α Α B |
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/7 |
18.00 19.30 21.00 18.00 |
ΝΙΚΗΤΗΣ Ι – ΝΙΚΗΤΗΣ Κ ΝΙΚΗΤΗΣ Λ– ΝΙΚΗΤΗΣ Μ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν – ΝΙΚΗΤΗΣ Ξ ΝΙΚΗΤΗΣ Ο – ΝΙΚΗΤΗΣ Π |
Ρ Σ Τ Υ |
Α Α Α B |
ΠΕΜΠΤΗ 27/7 |
19.30 21.00 |
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ρ-Σ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Τ-Υ) |
Α Α |
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/7 |
18.00 18.30 |
MΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ |
Β A |