noodles volos banner

Πρόγραμμα, διαιτητές και γραμματείες στην ΕΣΚΑΘ

  • Κατηγορία ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν το πρόγραμμα, οι διαιτητές κι οι γραμματείες για τους αγώνες της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Μαρτίου.

Αναλυτικά:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

16η αγωνιστική

Σάββατο 10 Μαρτίου

*17:00, Κλειστό Ν. Ιωνίας: Α.Ε.Β. Διμηνίου - Ανάληψη

Διαιτητές: Μπούγλος Ι., Μπάρδας

Γραμματεία: Σχοινάς, Μαριτσούδη Χρ., Καροτσάκης

*17:00, ΕΑΚ Βόλου: Ολυμπιακός Βόλου - Σπάρτακος

Διαιτητές: Παγώνης, Τσουμαχίδης

Γραμματεία: Μαρουσός Κ., Βελέτζας, Πουργιανός Ν.

*17:00, "Βάκης Παρασκευόπουλος": Γ.Σ. Βόλου - Γ.Σ. Αλμυρού

Διαιτητές: Τσαφλέρης, Μπούγλος Π.

Γραμματεία: Καραγεώργος, Μαυρομιχάλης, Γκαλίδη

*19:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Κεραυνός - Αγριά BC

Διαιτητές: Ξέρας, Παργιανόπουλος

Γραμματεία: Γιάννη, Κενανίφη, Γκαρλώφτη

*19:00, "Βάκης Παρασκευόπουλος": Ίωνας - Φοίβος 2002

Διαιτητές: Δόλγυρας, Τσάλας

Γραμματεία: Βενετσάνος, Γκαλίδη, Μαυρομιχάλης

Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

18η αγωνιστική

Σάββατο 10 Μαρτίου

*15:00, Κλειστό Αγ. Θωμά: Σπορτ Ακαδημία - Ελευθεριακός

Διαιτητές: Καρακώστας, Καραχρήστος Ι.

Γραμματεία: Δημτσίκου Μ., Χαρίτος, Οικονομίδης

*17:00, Κλειστό Πορταριάς: Κένταυρος Ζαγοράς - Αναγέννηση Καλοχωρίου

Διαιτητές: Αγαγιώτου, Καραθάνος

Γραμματεία: Ρωμήου, Βούλγαρης, Χατζητρακόσιας

*17:00, "Ιωάννης Πατάκης": Αετός Πλατυκάμπου - Ιωλκία

Διαιτητές: Ξέρας, Παργιανόπουλος

Γραμματεία: Μότσιος, Νταχμίρης, Τζιμούρτος

*18:00, Κλειστό Αλμυρού: Δήμητρα Ευξεινούπολης - Γ.Σ. Σκιάθου

Διαιτητές: Αβραμίδου, Παπαγιώτης

Γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Γούλα, Θεοφανίδου

*18:30, Κλειστό Φαρσάλων: Γ.Σ. Φαρσάλων Κ21 - Νίκαια 2012

Διαιτητές: Λέλουδας, Γεωργούλης

Γραμματεία: Δημτσίκου, Χαρίτος, Οικονομίδης

*19:00, Κλειστό Ν. Ιωνίας: Αιολικός - Α.Σ. Φαρσάλων

Διαιτητές: Μπούγλος Ι., Ηλιόπουλος

Γραμματεία: Μαριτσούδη, Σχοινάς, Καροτσάκης

Εξ αναβολής για την 14η αγωνιστική

Κυριακή 11 Μαρτίου

*12:00, Κλειστό Ν. Ιωνίας: Ελευθεριακός - Γ.Σ. Σκιάθου

Διαιτητές: Μπάρδας, Δημητρόπουλος

Γραμματεία: Σχοινάς

09/03/2018 10:32