noodles volos banner

Διαιτητές και γραμματείες σε Α1, Α2, Β’ ΕΣΚΑΘ και γυναίκες

  • Κατηγορία ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ το πρόγραμμα καθώς και οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων του Σαββατοκύριακου 11 και 12 Νοεμβρίου σε Α1, Α2, Β’ ΕΣΚΑΘ και γυναικείο πρωτάθλημα. Αναλυτικά:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

3η αγωνιστική

Σάββατο 11/11

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-Α.Ε.Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ

17:00 Ε.Α.Κ ΒΟΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.

ΓΡΑΜΜΤΕΙΑ: ΠΕΓΙΟΥΚΑ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΡΙΑ B.C.-Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

17:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΡΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ 2002-ΑΝΑΛΗΨΗ

19:00 Ε.Α.Κ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΠΑΖΩΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΑΝΟΥΛΗ-ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ-ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ

ΙΩΝΑΣ-Γ.Σ ΒΟΛΟΥ

19:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΟΛΓΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ-ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ

19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

 
Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

4η αγωνιστική

Σάββατο 11/11

ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΙΩΛΚΙΑ

15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΟΡΑΣ-ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΟΤΣΙΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ.-ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ-ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ-ΡΩΜΗΟΥ-ΓΚΑΛΙΔΗ

ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΞΕΝΟΦΩΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΣΓΟΥΡΟΥ-ΑΝΔΡΕΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΣ-ΤΣΑΛΑΣ Ι.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΑΡΟΥΣΟΣ-ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

Γ.Σ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21-Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Κυριακή 12/11

ΑΙΟΛΙΚΟΣ-Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ

11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΓΚΑΛΙΔΗ-ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ-ΠΕΓΙΟΥΚΑ

 
Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Κυριακή 12/11

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΜΕΝΙΟΥ-Α.Ο ΣΚΟΠΕΛΟΥ

12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΑΣ Γ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΡΩΜΗΟΥ-ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ-ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

B.C. VOLOS-Α.Ε.Σ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

12:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ Ι.-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΑΡΟΥΣΟΣ-ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ-ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΡΩΜΗΟΥ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ-ΓΚΑΛΙΔΗ

 
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

1η αγωνιστική

 Κυριακή 12/11

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. Κ21-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15:00 Ε.Α.Κ ΒΟΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι.-ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

 

 

09/11/2017 22:14